Ника-Аудита

Свій бізнес в Домінікані
   Домініканська Республіка (Домінікана) - друге за величиною держава Карибського басейну. На 10 мільйонів корінних жителів тут припадає майже два мільйони іноземців, серед яких чимало власників власного бізнесу та представників великих міжнародних корпорацій.
    Для легальної роботи в Домініканській Республіці відповідно до місцевого законодавства потрібен дозвіл на резиденцію, інакше можлива депортація з країни. Претендентам на отримання домініканської резиденції досить прибути в країну на кілька днів, подати необхідні документи і пройти медичне обстеження.
Саме ж оформлення може зайняти від 1 до 4-х місяців. Весь цей час здобувачеві не обов'язково проживати на території Домінікани.
    Тимчасова резиденція являє собою тимчасовий вид на проживання, що дає право на відкриття власного бізнесу. Надалі без особливих проблем можна отримати постійну резиденцію і громадянство.
    Вагомою підставою для отримання резиденції є інвестиції, сума яких повинна бути не менше 200.000 $.
    Мабуть, найпростіший бізнес в Домінікані полягає в тому, щоб побудувати або купити гарний будинок у районі узбережжя і потім здати його в оренду. Єдино про що доведеться подбати - знайти людину, яка наглядав би за будинком у відсутності господаря.
    Домініканська республіка - це місце відпочинку та проживання багатих постояльців з усього світу, що створює перспективи для відкриття готелів, ресторанів, магазинів, приватних дитячих садків і шкіл. Але одного бажання для відкриття бізнесу в країні мало. Дуже важливо добре знати мову, місцеві традиції, закони та мати досвід в обраній сфері бізнесу.
    За діючими в країні законами іноземний підприємець зобов'язаний працевлаштувати в себе не менше шести домініканців. Виняток становить індивідуальне підприємництво, яке не потребує найманих працівників.

   Фото з сайту www.ostrova.zp.uaОбновлен 29 апр 2012. Создан 27 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок