Ника-Аудита

Свій бізнес у Франції
   Для багатьох Франція - це найбільш відвідувана туристами країна світу, столиця світової моди, історичних пам'яток та європейської культури. Однак у Франції є ще одна незаперечна перевага - потужна економіка, яка виробляє сучасну електроніку, літаки, автомобілі та космічну техніку. До всього іншого, у Франції досить просто відкрити свій бізнес.

   Найбільшою популярністю користується така форма ведення бізнесу, як товариство з обмеженою відповідальністю. Процедура реєстрації такої фірми проста, зрозуміла і не потребує значних сум статутного капіталу. Цілком достатньо внести чисто символічно 1 євро.

   Створення закордонних підприємств і компаній у Франції розглядається в якості однієї з форм зовнішніх інвестицій. Найбільш привабливі для зарубіжних інвесторів галузі, пов'язані з туризмом, особливо ресторанний бізнес.

   Тим, хто тільки пробує свої сили в бізнесі, фахівці настійно рекомендують сфери малого бізнесу - продаж алкоголю або відкриття невеликого супермаркету. У міру накопичення досвіду можна створити або відкрити філію діючої компанії (представництва) у Франції. Для цього необхідно отримати спеціальний дозвіл на ведення інвестиційної діяльності, зареєструвати статут, зареєструватися в Торгово-промисловому реєстрі та повідомити про реєстрацію в офіційному друкованому органі.

   Крім уже згаданих товариств з обмеженою відповідальністю, в країні існують одноосібні підприємства, повні товариства, підприємства з обмеженою відповідальністю та акціонерні товариства.

   Однак не всі види діяльності доступні іноземцям. У цьому списку продавці продуктових магазинів, туристичні агенти, охоронна і розшукова діяльність, водії важких вантажівок, фармацевти і ряд інших.

   Свої наміри по створенню бізнесу доведеться підтвердити дипломами, сертифікатами, записами у трудовій книжці та рекомендаційними листами, перекладеними на французьку мову і завірені нотаріусом.

   Широкі бізнес-можливості надає посвідчення резидента - так званий квиток «resident». Однак отримати таке посвідчення негромадянину Франції практично неможливо. Виняток становлять шлюб з громадянином Франції, особливі заслуги перед французьким державою або ж дев'ятирічне перебування в країні з тимчасового виду на проживання, в рамках якого, як правило, діють жорсткі стандарти та обмеження.

   Фото з сайту www.gostudy.com.uaСоздан 24 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок