Ника-Аудита

Свій бізнес в Австрії
   Перш ніж отримати можливість займатися комерційною діяльністю Австрії, належить пройти реєстрацію в спеціальній установі, що займаються видачею відповідних ліцензій. Однак це не така складна справа, як може здатися на перший погляд.
    Для Австрії характерні чотири види комерційної діяльності, про які ми детально поговоримо далі.
    Перший вид - ремесло, куди входять обробка металу, дерева, переробка і виробництво харчових продуктів і кравецтво. Підприємець, який висловив готовність займатися одним з ремесел, повинен надати свідоцтво про отримання кваліфікації «майстер» або про закінчення навчального закладу за обраною спеціальністю, а також підтверджений досвід роботи.
    До другого виду належить бізнес, що не вимагає особливого дозволу.
    Третій вид діяльності передбачає обов'язкову наявність спеціального дозволу, наприклад, будівництво.
    До «вільним» видів діяльності відносяться всі інші. Їх список знаходиться в Міністерстві праці та економіки Австрії.
    Для отримання права займатися «вільними» професіями необхідно відповідну освіту, практика і державна ліцензія. Для занять підприємницькою діяльністю обов'язковою умовою є членство Економічної палати Австрії та реєстрація в державній установі.
    Передбачено два види реєстрації бізнесу в Австрії - особиста і письмова. В процесі реєстрації вказуються точна назва підприємницької діяльності, місце її знаходження і персональні дані підприємця.
    Реєстрація можлива лише для громадян Австрії, ЄС, а також для іноземців, які отримали статус, зрівнює їх в правах з австрійцями. Крім цього реєстрований повинен бути повнолітнім (18 років) і не мати причин для відмови (банкрутство, фінансові або судові переслідування). Щоб іноземець зміг отримати посвідку на проживання в Австрії, він повинен мати там легальний і цілком реальний бізнес.

   Фото з сайту www.visa-service.com.uaСоздан 23 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок