Ника-Аудита

Свій бізнес на Мальті
   Мальта - крихітне острівна середземноморське держава з 2004 року є членом Євросоюзу, а з 2007 року - повноправним учасником Шенгенського договору. Все це робить Мальту більш відкритою та доступною як для приватних відвідин, так і для бізнесу.

   Сьогодні претендент на отримання виду на проживання повинен представити документ, що підтверджує його річний дохід, що становить мінімум 13.976 євро. Якщо мова йде про подружню пару, то ця сума збільшується до 16.305 євро. Необхідною умовою є також покупка або оренда нерухомості на Мальті.

   На острові створена гарна бізнес-інфраструктура, що в поєднанні з величезним потоком туристів створює сприятливі умови для розвитку бізнесу. Від потенційного бізнесмена потрібно добре знати тутешні закони і кон'юнктуру місцевого ринку.

   Сьогодні тут затребувані біотехнології, медицина і фармацевтика, електроніка, морські перевезення, автомобілебудування, фінансові послуги та розробка програмного забезпечення. Діловому клімату на Мальті сприяє її вигідне географічне положення, англомовна середу і обіг євро в якості основної валюти. Бізнес на Мальті будується на підставі Комерційного кодексу, заснованого урядом.

   Бізнес можна реєструвати як на своє ім'я, так і на юридичну особу і потім через нього здійснювати свою діяльність. Визначившись з видом бізнесу, можна створювати ТОВ або суспільство обмеженого партнерства. При цьому акції розподіляються на весь капітал і належать всім працівникам компанії.

   Крім обмеженого існує виконавче партнерство. Відмінність виконавчого партнерства від обмеженого полягає в тому, що перше передбачає особисту участь у справах компанії, тоді як друге - тільки вкладення інвестицій. Бізнес реєструється в Мальтійському управлінні з фінансових послуг. Крім цього в Мальтійське фінансове управління необхідно представити повну інформацію про компанію.

   Фото з сайту www.tour.com.uaСоздан 22 фев 2012  Комментарии       
Всего 1, последний 9 мес назад
bukovel-2017-12 15 мар 2018 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
Программа для раскрутки сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок