Ника-Аудита

Свій бізнес в США
   Американський ринок надзвичайно привабливий для бізнесменів всього світу своїми величезними розмірами, платоспроможністю, сприятливими умовами ведення бізнесу, відкритого доступу до інформації і досить низьким рівнем інфляції - одним словом всім тим, що робить його передбачуваним і перспективним.
    Найкраще пропонувати послуги через американського посередника. Як показує практика, серед існуючих в США форм власності найбільше підходить корпорація (різновид акціонерного товариства), де акціонери, зберігаючи анонімність, несуть обмежену відповідальність. Термін її існування необмежений, до того ж її просто купити або продати.
    Можна також порекомендувати компанію з обмеженою відповідальністю. Одним словом, потрібно дуже вдумливо підійти до вибору варіанта, щоб він поєднував в собі максимум адміністративних, фінансових та податкових вигод.
    Реальний шлях - відкриття американської філії компанії з подальшим переїздом в США претендента на отримання виду на проживання. Правда, дана компанія повинна при цьому мати річний оборот мінімум в 100.000 $.
    Але, по суті, даний філія - ​​це незалежна американська компанія, якщо приносить стабільний прибуток. В цьому випадку її керуючий через 1.5-2 року вправі претендувати на отримання заповітної зеленої карти.
    Інший, більш перспективний варіант - придбання вже готового, діючого бізнесу в США. Залежно від устремлінь і своїх фінансових можливостей, купується нерухомість, розкручені франчайзингові бренди, готелі, компанії з прибирання, ремонту приміщень і т.д.
    Великим попитом користуються компанії, що займаються програмним забезпеченням, що пропонують свою інтелектуальну продукцію величезному американському ринку.

    Фото з сайту www.segodnya.uaСоздан 17 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок