Ника-Аудита

Свій бізнес в Чехії
    Чехія приваблива для російських бізнесменів своєю близькістю, надійною правовою базою, політичною стабільністю і в цілому сприятливою, комфортною атмосферою для розвитку приватного бізнесу.
    Все більше в Чехії відкривається філій найбільших компаній, в числі яких гіганти світового автопрому Hyundai і Kia Motors, підприємства з виробництва комп'ютерів та іншої електронної техніки. Варто відзначити також, що Чехія - це країна, яку щорічно відвідують десятки мільйонів туристів зі всього світу.
    Туризм - найважливіша складова чеської економіки, оскільки в ньому задіяний готельний, ресторанний бізнеси, виробництво сувенірів, компанії, що займаються організацією екскурсій.
    Індустрія розваг представлена ​​масажними салонами, нічними клубами, барами та дискотеками. Саме сфера послуг найбільш краща для іноземних інвесторів.
   Слідуючи загальноєвропейським принципам організації бізнесу, Чехія надає підприємцям максимальну свободу. Іноземному інвестору залишається тільки визначитися з напрямком своєї діяльності і скласти на перший час докладний бізнес-план.
    Для того щоб відкрити невелику фірму в Чехії достатньо оформити так званий Живностенський лист. Причому законодавство Чехії не робить ніякої різниці при організації бізнесу між чехами та іноземцями.
    Зареєстрована в Чехії фірма, власником якої є іноземний громадянин, наділяється усіма правами юридичної особи, що дає йому право здійснювати операції з купівлі нерухомості у власність компанії.
    Покупка в особисту власність нерухомості іноземцям заборонено. Для заснування бізнесу не потрібно великих вкладень в початковий капітал. Ще один варіант - придбати на вторинному ринку вже готовий бізнес у Чехії, що містить, однак, певну частку ризику.

    Фото з сайту www.videofilmonline.ruСоздан 16 фев 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
zippo-1 16 фев 2012 ответить
"Чехія приваблива для російських бізнесменів" - а для українських?
nika-audita 17 фев 2012 ответить
Переймаємо чужий досвід...
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок