Ника-Аудита

Бізнес-план компанії по установці вікон пвх
   Пошли в минуле часи, коли в усі будинки встановлювалися звичайні дерев'яні склопакети, які з часом тріскалися, розсихалися, продувалися вітром. Сьогодні кожна новобудова оснащується якісними пластиковими склопакетами. Проте більшість житлового фонду нашої країни мають досить поважний вік, а, відповідно, старі склопакети. Значить, організувати бізнес по установці вікон буде непоганим інвестиційним рішенням. А організувати цей бізнес Вам допоможе наш типовий готовий бізнес-план на установку вікон. Ви можете прочитати або викачати його абсолютно безкоштовно. Сподіваємося, він допоможе Вам відкрити бізнес.

   Далі Ви можете вивчити наше баченні бізнес-плану по відкриттю віконної компанії.

   1. Оглядовий розділ

а) Найменування проекту - відкриття компанії по установці вікон.

б) Організаційно-правова форма - індивідуальний підприємець.

в) Міра успішності проекту - рівень добробуту жителів нашої країни постійно росте, тому все більше і більше людей можуть дозволити собі встановити нові вікна. Так що недоліку в клієнтах у компанії по установці вікон не буде. І, незважаючи на існуючу конкуренцію в цьому сегменті ринку, кожна компанія має своїх клієнтів. До того ж цей сегмент ринку обіцяє рости, тому в перспективі необхідно планувати розвиток і розширення бізнесу.

   2. Опис підприємства

   Передбачається відкриття компанії по установці пластикових і дерев'яних вікон, а також що здійснює монтаж балконних модулів і інших пластикових конструкцій.

   3. Опис послуг

   Компанія робитиме послуги з підготовки, монтажу і установки дерев'яних і пластикових вікон і конструкцій, а також супутні послуги.

   4. Аналіз ринку

   У цьому розділі необхідно дати детальний аналіз ринку компаній по установці вікон Вашого населеного пункту. Не варто боятися конкуренції - навпроти, необхідно вивчити бізнес конкурентів, знайти слабкі місця і усунути їх у своєму бізнесі. Це дозволить новій компанії не лише зайняти своє місце на ринку, але і захопити частину ринку конкурентів.

   5. Виробничий план

   В першу чергу необхідно визначитися з приміщеннями для компанії. Їх необхідно як мінімум два. Це приміщення, в якому буде розташований офіс продажів і приміщення, в якому буде розташований цех. Приміщення для цеху може бути розташоване і на околиці, а ось офіс продажів бажано розмістити ближче до центру.

   Наступним кроком стане придбання устаткування по виготовленню і обробці пластикового профілю. Залежно від вибору виробника цього самого профілю залежатиме і вартість самого устаткування. Зараз його вартість складає від 100.000 до 1.000.000 рублів залежно від продуктивності лінії.

   Після оснащення цеху і підготовці до роботи офісу необхідно найняти обслуговуючий персонал. Це секретар-приймальник замовлень, бригада для здійснення вимірів, водій і бригада для роботи в цеху.

   Наступним кроком стане рекламна кампанія. Залежно від регіону і населеного пункту необхідно вибрати найбільш оптимальний варіант рекламного штурму. Поєднуйте рекламу в газетах і довідниках з інтернет-рекламою, таргетованою на Ваш регіон, - і у Вас не буде недоліку в клієнтах.

   6. План збуту

   Збут готової продукції здійснюватиметься через офіс продажів.

   7. Фінансовий план

   Більшість з тих, хто хоче почати бізнес по установці вікон, цікавляться тим, скільки грошей для цього потрібні. Нагадаємо, що наш бізнес-план на вікна призначений для того, щоб дати відповіді на усі питання, пов'язані з цим бізнесом. Нижче ми приведемо витрати на створення бізнесу по установці вікон.

   Витрати:

Оренда цеху - 200.000 рублів(перший рік)

Оренда офісу - 100.000 рублів(перший рік)

Придбання лінії і устаткування - 1.000.000 рублів

Зарплата працівникам - 1.200.000(перший рік)

Автомобіль - 300.000 рублів Разом: 2.800.000 рублів

    Як видно з розрахунків, на відкриття компанії по виробництву і установці вікон знадобиться близько трьох мільйонів рублів. Як показує практика, окупність компанії по установці вікон складає близько 4-6 місяців. Таким чином, це прекрасний варіант почати свій малий бізнес.

   Інформвція надана за матеріалами сайту www.businesscircle.ru

   Фото з сайту www.ibud.uaСоздан 14 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок