Ника-Аудита

У Краматорську відновили теплопостачання
   Днями в Краматорську Донецької області стався прорив теплотраси. Внаслідок цього час від теплопостачання відключені 191 багатоповерховий житловий будинок, 4 лікарні, 6 шкіл і 5 дитячих садів. Повідомлення надійшло сьогодні в прес-службі МНС України.

   Аварійні бригади ліквідовували прорив теплопроводу, після чого було почато поступове підключення будинків до теплопостачання.

   За станом на 14: 00, 7 лютого, в 40 житлових будинках, 2 дитячих садах, 3 лікарнях і 3 середньоосвітніх школах теплопостачання було відновлене.

   За даними відомства, в результаті аварії навчання в школах і дитсадах було призупинено. Лікарні працюють в звичайному режимі. Їх приміщення обігріваються за допомогою електрообігрівачів.

   Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога доручив начальникові обласного МНС розгорнути 15 пунктів обігріву і мобільний госпіталь в Краматорську на випадок, якщо відновлення подання тепла не вдасться відновити в короткий термін.

   Інформація надана за матеріалами сайту www.reporter-ua.com

   Фото з сайту www.kiyany.obozrevatel.comСоздан 07 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок