Ника-Аудита

Імпортери планують продати 260 тисяч автомобілів
   Український ринок автотранспорту продовжить зростати в 2012 році, і об'єм продажу нових легкових автомобілів складатиме не менше 260 тис. одиниць. Такі прогнози надав Олег Назарено, який займає посаду генерального директора української асоціації імпортерів і дилерів.
   В 2011 році, по даними асоціації, в Українській державі було продано 220 619 нових автомобілів, що близько на 35,7% перевищило показники 2010 року.
   За словаим Назаренка, процвітання українського авторинку в 2012 році дуже залежатиме від ряду економічних і політичних чинників : сприяння зростанню автомобільного ринку вплине проведення Євро-2012 на Україні.
   На думку Назаренка, не менш важливим чинником буде і курс національної валюти, ситуація з банківським кредитуванням, а також стан справ на зовнішніх ринках, куди Українська держава поставляє свою продукцію.
Глобальна економічна криза, що ударила по Україні в 2009 році і що привів до стрімкого скорочення як доходів громадян, так і банківського кредитування, обрушила продажі автомобілів на українському авторинку на 74%.
Раніше " Справа" повідомляла, що в 2011 році зростання продажів нових автомобілів в Україні в порівнянні з 2010 роком склало близько 30%. Проте до рівня докризових продажів вітчизняному авторинку ще дуже далеко.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.delo.ua
   Фото з сайту www.autoevolution.comСоздан 25 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок