Ника-Аудита

Європа вводить повну заборону на постачання нафти з Ірану
   Країни Євросоюзу вводять повне ембарго на постачання нафти з Ірану. До такого рішення прийшли представники МЗС країн Євросоюзу сьогодні, 23 січня.
   Згідно з повідомленням, повна заборона на постачання нафти з Ірану буде введена з 1 липня.
   Варто відмітити, що остаточне рішення про введення санкцій будуть погоджені в ході зустрічі глав МЗС 27 країн Євросоюзу пізніше.
   Нагадаємо, що приводом для посилення санкцій стала доповідь МАГАТЕ відносно ядерної програми Ірану. Доповідь посилила побоювання з приводу ядерних амбіцій Ісламської Республіки. єврочиновників також збентежили загрози Тегерана перекрити Ормузський проливши, через яку йдуть постачання енергоносіїв не лише з самого Ірану, але і з інших нафтовидобувних країн Персидської затоки.
   Варто відмітити, що нафтове ембарго не єдина санкція проти Ірану. Як очікується, окрім заборони на імпорт іранської нафти введе ряд заходів по контролю за Центробанком Ірану і торгівлею золотом.
Нагадаємо, США ввели аналогічні санкції проти Ірану минулого місяця і чинять тиск на інші країни із закликами наслідувати їх приклад.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.bagnet.org
   Фото з сайту www.forexaw.comСоздан 23 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок