Ника-Аудита

Через нестачу вагонів Українська держава може не впоратися з процесом експорту зерна - висновки експерта
   Нестача вагонів " Укрзалізниці" приведе до таких наслідків, що в цьому році Україною можливе недоекспортування близько 20 мільйонів тонн зернових культур.
   Повідомлення надійшло від президента Української зернової асоціації Володимира Клименка на прес-конференції.
   По словам експерта,  ситуація по нестачі вагонів для експорту зернових культур може негативно позначитися на економіці країни не лише цього року, але і в подальших.
   Тому В. Клименко вважає, що уряд повинен розібратися з цим питанням. "Щоб зробити все для того, щоб наш експорт в 2012 році відбувся", - підкреслив він.
   В. Клименко також відмітив, що Україна може забезпечити себе вантажними вагонами для експорту зерна. За словами експерта, у нас є заводи, які можуть випускати їх. "Є заводи, де, наприклад, в рік можуть випускати більше 9 тисяч таких вагонів. Але за минулі 2 роки ніхто не замовив жодного вантажного вагону", - сказав В. Клименко.
   Інформація надана за матеріалами сайту  www.golosua.com
   Фото з сайту www.railway.in.uaСоздан 16 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок