Ника-Аудита

Експерти прогнозують крах Єврозони
   Крах єврозони неминучий. Таку заяву зробив фінансовий експерт, Заслужений економіст України Віктор Суслов.
   Новий рік не принесе нових надій єврозоні, - упевнений експерт. "Положення єврозони важке, можливо, і безнадійне", - сказав він. Більше того, "ми маємо право чекати поступового розпаду єврозони".
   "Єврозона повинна розпастися з однієї причини - тому що це трагічна помилка з моменту її створення", - заявив експерт. У цьому контексті він процитував слова екс-прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер, яка ще в 2002 році в книзі "Мистецтво управління державою" назвала створення єврозони "чисто політичним проектом". У тій же книзі вона спрогнозувала провал цього проекту.
   Суслов додав, що вже на початку створення єврозони були закладені "глобальні неусувні дисбаланси".
Відповідаючи на питання " Оглядача", в якій перспективі єврозона може зникнути, експерт назвав період в декілька років. "Окрім усього іншого, є суб'єктивні чинники - є бюрократія, є політичні лідери, є виборці. Уся ця так звана еліта Євросоюзу зацікавлена в його збереженні", - сказав він.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.pozitciya.com.ua
   Фото з сайту www.mignews.com.uaСоздан 16 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок