Ника-Аудита

Українська армія зменшиться на 20%
   Міністр оборони Михайло Єжель прогнозує, що через 5 років кількість військовослужбовців в українській армії зменшиться на 15-20% до 130 тисяч чоловік.
   Повідомлення надійшло від прес-служби Міністерства оборони України.
Міністр оборони підкреслив, що упродовж наступних 5 років в ході заходів реорганізацій чисельність українського війська буде скорочена на 15-20%.
   "Передбачається істотно поліпшити його технічне оснащення, за рахунок чого, без втрати боєздатності, кількість військовослужбовців Збройних Силах України буде скорочено до 130 тисяч чоловік", - заявив Єжель.
Він також відмітив, що до 2017 року планується в 2 рази підняти грошовий зміст військових. Незважаючи на це, тільки за рахунок заходів реорганізацій, за словами міністра, ВС за 5 років зможуть заощадити близько 717 млн. гривен.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.politics.comments.ua
   Фото з сайту www.podrobnosti.uaСоздан 16 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок