Ника-Аудита

Цього року відродження іпотеки не буде – експерти
   Аналітики ринку нерухомості не чекають відродження іпотеки в 2012 році. Загальна сума кредитів, виданих фізичним особам на купівлю квартири, за рік не перевищить 3 млрд.грн. Про це заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.
   На думку експерта, реальні ставки на ринку складатимуть 18-24% річних, залежно від об'єкту запоруки і терміну кредиту. Але навіть обіцяне Нацбанком зниження ставок до 14%, вважає Олександр Охрименко, не зможе відчутно поліпшити ситуацію. "Головна проблема - ця відсутність надійних позичальників, які мають високу офіційну заробітну плату", - пояснює президент Українського аналітичного центру.
   Не оптимістичні у своїх прогнозах відносно розвитку іпотеки і самі банкіри. За словами заступника директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні Олександра Гниленко, на сьогодні зберігається складна ситуація з ліквідністю банківської системи, тому вартість кредитних ресурсів як і раніше залишається на високому рівні.
   "У I кварталі 2012 року ставки, ймовірно, почнуть поступово знижуватися, але трохи. Банки як і раніше дуже жорстко підходять до оцінки кредитоспроможності потенційних позичальників. Тому можна фактично однозначно стверджувати, що в першій половині 2012 року ринок іпотечного кредитування не відновиться до об'ємів 2011-го", - вважає Олександр Гниленко.
   Інформація надана за матеріалами сайту www. minfin.com.ua
   Фото з сайту www.realty.obozrevatel.comСоздан 13 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок