Ника-Аудита

Лукашенко оголосив війну посередникам в економіці
   Президент Білорусії Олександр Лукашенко зажадав впродовж лютого цього року виробити чіткі підходи до регулювання посередницької діяльності при здійсненні закупівель за рахунок власних засобів керованих державою підприємств і організацій.
   Таке завдання він поставив на нараді по розгляду цього питання.
   Глава держави відмітив, що ця проблема наболіла і вимагає системності і послідовності. "Держава і економіка несуть втрати через те, що утворився цілий паразитичний шар тих, що жирують на спекуляціях", - цитує агентство БЕЛТА.
   За його словами, виявляються випадки, коли і білоруський товар закуповують через посередників. "Навіщо? Невже безпосередньо у Білорусі неможливо купити підприємству у іншого підприємства товар без посередників? Можна", - відмітив Олександр Лукашенко.
   "Ця проблема стала кримінальною. Передусім тому, що посередники - це в основному родичі, діти, наближені, друзі окремих керівників, які закуповують подібний товар, будь то білоруський або імпортний", - підкреслив глава держави, відмітивши, що "таких випадків у нас сила-силенна".
   Відповідно до даних статистики за січень-жовтень 2011 року по основних міністерствах і концернах імпортовано товарів на $18, 4 млрд. і додатково на внутрішньому ринку, вже у резидентів Білорусії, закуплено імпортних товарів ще на $6, 1 млрд. Таким чином, існують значні резерви для оптимізації закупівель.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.maanimo.com
   Фото з сайту www.yablor.ruСоздан 13 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок