Ника-Аудита

Південна залізниця візьме в кредит 205 мільйонів доларів у росіян
   Південна залізниця(ЮЖД) має намір притягнути кредит у " Газпромбанка"(Росія) на суму 205 млн доларів, говориться в повідомленні на сайті Державних закупівель.
   Згідно з повідомленням, дата акцепту - 6 січня 2012 року, кредитний договір планується укласти до 5 лютого 2012 року. Кредит буде наданий на три роки. Вартість притягнених ресурсів - 25,42625 млн доларів.
Нагадаємо, Південна залізниця - одна із старих(1869) і найбільших в Україні. "Газпромбанк" входить в трійку найбільших банків Росії за усіма основними показниками і займає третє місце в списку банків Центральної і Східної Європи за розміром власного капіталу.
   Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЮЗЖД збирається притягнути у Ощадбанку і Промінвестбанку(ПИБ) кредитні лінії на загальну суму 116,25 млн доларів. Вона також узяла в кредит 40 млн гривен у Всеукраїнському банку розвитку, яким володіє старший син президента Олександр Янукович.

   Інформація надана за матеріалами сайту www.cfts.org.ua
   Фото з сайту www.gazeta.lviv.uaСоздан 12 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок