Ника-Аудита

Симоненком пропонується звуження, що до застосування амністії
   Народним депутатом Комуністичної партії України Петром Симоненком внесено на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін в Закон України «Про застосування амністії в України» (відносно осіб, до яких не застосовується амністія). Законопроект пройшов реєстрацію 5 січня під №9669.
   У змісті пояснювальної записки відзначається, що внесення пропонованих змін "дозволить захищати не лише осіб, винних в скоєнні злочину, але і осіб, постраждалих в результаті скоєння злочину".
   Зокрема, автором законопроекту пропонується звуження кола осіб, до яких може бути застосована амністія, виключаючи з нього осіб, на застосування амністії до яких не погодилися потерпілі у цій кримінальній справі, а також до осіб, що скоїли злочини будь-якої міри тяжкості, наслідком якої стала загибель двох або більше за осіб.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.versii.com
   Фото з сайту www.job-sbu.orgСоздан 09 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок