Ника-Аудита

Введений новий механізм оплати ПДВ
   Вступає в силу пункт 1 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.
Починаючи з 1 січня 2012 року вже введено новий механізм оплати ПДВ переробними господарства, шляхом його ділення на дві частини і зачислення як в спеціальний фонд державного бюджету, так і на спеціальні рахунки, відкриті в органах державної казначейської служби.
   За повідомленням прес-служба Міністерства фінансів, крім цього, зменшується мінімальний розмір суми ПДВ в одній податковій накладній, котра підлягає процесу реєстрації платниками ПДВ – продавцями в Єдиному державному реєстрі податкових накладних, з 100 до 10 тисяч гривень.
   Також, починаючи з 1 січня 2012 року податкова накладна, виписана при виконанні операції по доставці підакцизних товарів, а також товарів, імпортованих на митну територію України, підлягає включенню в Єдиний реєстр податкових накладних не залежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.economics.puls.kiev.ua
   Фото з сайту www.finzah.com.uaСоздан 04 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок