Ника-Аудита

Народні депутати України прохають встановити громадський контроль за землями
   Анатолій Матвієнко, народний обранець НУ-НС та Григорій Смитюх від Партії регіонів запропонували встановити громадський контроль за землями. Ними запропоновано на розгляді Верховної Ради відповідний законопроект («Про громадський контроль за використанням та охороною земель»), який вже пройшов реєстрацію.
   Автори законопроекту вважають, що прийняття цього документу підвищить ефективність роботи громадських організацій в сфері контролю за землями з ціллю зменшення кількості фактів порушення земельного законодавства та корупції, недопущення криміналізації в земельній сфері.
   Законопроектом встановлено права та поле дії громадських організацій або некомерційних громадських об’єднань, які будуть реалізовувати контроль в земельній сфері, задача їхньої діяльності, обов’язки, описує систему стимулювання інспекторів від громадськості. 
   Документом встановлюється порядок виконання  громадської експертизи в сфері землеустрою та документації.
   Нормою  передбачається створення громадських інспекторів при органах місцевого самоврядування.
   Інформація надана за матеріалами сайту www.uazem.com
   Фото з сайту www.colxoz.com
Создан 03 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок