Ника-Аудита

Всесвітній банк зруйнував прогнози росту українського ВВП в 2012 році
   Всесвітній банк вважає, що ріст ВВП України в 2012 році не перевищить показника 2,5%, тоді коли раніше аналітики банка прогнозували його на рівні 5%. Руслан Піонтковський, який займає посаду старшого економіста представництва банка в Україні, сказав, що руйнування прогнозу пов’язано з погіршенням доступу до зовнішнього фінансування та нестабільністю на світових ринках.

   Піонтковський заявив, що такий ріст можливий при умові продовження співробітництва з МВФ, а також виконання політики по скороченню бюджетного дефіциту.

   Затверджений в першому читанні законопроект про державний бюджет базується на прогнозі росту ВВП в 5%, в той же час правління допускає песимістичний сценарій, згідно якому ВВП не виросте більше чим на 3,9%.

   Інформація надана за матеріалами сайту www.profinews.com.ua

   Фото з сайту www.trust.uaСоздан 02 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок