Ника-Аудита

Кабінет міністрів заборонив експортувати нафту
   Правлінням тимчасово встановлено нульову квоту на експорт нафти українського походження на 2012 рік. Квота на експорт газу поки що не встановлена.

   Кабінетом міністрів України тимчасово встановлено квоту на експорт сирої нафти українського походження в 2012 році на нульовому рівні. Відповідна постанова №1360 від 26 грудня 2011 року оприлюднена на  урядовому порталі.

   Повідомлення надійшло від «РБК-Украина».

   Згідно з прийнятою постановою, квота на експорт природного газу українського походження поки ще визначена, передбачується встановити її згідно з прогнозом річного балансу доходу та розподілу природного газу, схваленим Кабінетом міністрів України.
   Відмічається, що у випадку підвищення квоти на експорт нафти відповідні ліцензії будуть видаватись з урахуванням рішення відповідної комісії, яка створена Міністерством економічного розвитку та торгівлі.
   Нагадаємо, що Україною не експортувалась сира нафта українського походження ні в цьому, ні в минулому році. Відповідно даних Державної  митної служби, в 2009 році об’єм експорту склав 7,5 тисяч тон.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://himprom.ua

   Фото з сайту http://kirovnet.ruСоздан 29 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок