Ника-Аудита

В Україні набагато стануть дешевше документи та справки
   Справки, паспорти, ліцензії, дозволи, експертизи: вся ця документація стануть дешевше в  найближчому майбутньому. В крайньому разі таку ціль поставили ініціатори законопроекту про адміністративні послуги президента Віктора Януковича.

   За підрахунками Антимонопольного комітету України, українці в минулому році потратили на оформлення документів близько 20 мільярдів гривень. Приблизно третину цих коштів , за словами експертів, осідає в гаманцях чиновників. Закон про адміністративні послуги повинен цей ринок упорядкувати та захистити населення від корупції.

   За словами експерта центра політико-правових реформ Віктора Тимощука, новий закон ситуацію не змінить.

   Детальне вивчення закону дозволяє зробити висновок, що посадовці у будь-якому випадку знайдуть спосіб заробить на українцях. Посадовцям достатньо буде лише затримувати час видачі необхідних документів, що примусить людей нести хабарі.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://ubr.ua

   Фото з сайту http://www.ogo.rv.uaСоздан 26 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок