Ника-Аудита

Підвищено рівень відповідальності за порушення в сфері видачі дозвільних документів
   Верховною Радою України прийнято Закон, який  вносить зміни в статтю 166-10 Кодекс України про адміністративні правопорушення. Яким підвищується відповідальність керівних осіб органів державної власності та органів місцевого самоврядування  за порушення законодавства про видачу документів дозвільного характеру.

   Стаття 166-10 відтепер носить назву «Порушення вимог законодавства по питанням видачі документів дозвільного характеру» і представлена в новому виданні.

   Добавлено також нові пункти, такі як: штраф в розмірі від 510 до 850 гривень буде стягнуто також за анулювання документа дозвільного характеру дозвільним органом на основі, не встановленою законом державним адміністратором документа дозвільного характеру не в приміщенні дозвільного центру; за видачу дозвільним органом документа дозвільного характеру, необхідність отримання якого не встановлена законом.

   Закон підтримали 275 депутатів.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://news.ligazakon.ua/

   Фото з сайту http://www.vashblog.comСоздан 22 дек 2011  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 07 июн 2017 ответить
http://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок