Ника-Аудита

В’язням з Одещини дозволили їздити «у відпустку» з місця позбавлення волі
   В Украине заключенным разрешили брать двухнедельный отпуск. Соответствующий приказ подписал министр юстиции Александр Лавринович, сообщает Минюст.

   В Україні в’язням дозволили брати двонедільну відпустку. Відповідний наказ був підписаний Олександром Лавриновичем, який займає посаду міністра юстицій.

   Повідомлення надійшло від Міністерства юстицій.. 

   За зразкову поведінку та добросовісне відношення до праці в’язням може бути надано право на виїзд за межі виправної колонії до близьких родичів на новорічні свята, неробочі дні  та вихідні дні не більше одного разу на місяць, передає «ТСН».

   В’язні, які знаходяться в виправних колоніях мінімального рівня безпеки з облегшеними умовами утримання, будуть мати право на щорічний виїзд за межі колонії тривалістю на 14 календарних днів.

   В’язням жінкам, у яких є діти в будинках дитини при виправних колоніях, може бути дозволено короткотривалий виїзд за кордони колонії для пристрою дітей у родичів, опікунів або в дитячих будинках тривалістю не більше 10 днів без урахування часу знаходження в дорозі.

   В’язням також дозволять їхати до дому в виняткових обставинах, наприклад, на похорони родичів або до дружини, народження дитини.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://www.reporter.com.ua

   Фото з сайту http://mignews.com.uaСоздан 21 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок