Ника-Аудита

Кримський лже-чорнобилець обікрав на 200 тисяч гривень державу
   Міліцією виявлено лже-чорнобильця в одному із населених пунктів Криму, який скористався для оформлення пенсії  підробленими документами.

   Мешканець Кримського півострову подав для оформлення пенсії фальшиві дані. Які свідчили про відрядження до Чорнобильської атомної електростанції у 1986-му році для прийняття участі в знищення наслідків. На основі цих даних в 1997 році, йому присвоєно другу групу інвалідності та 1-ий ступінь ліквідатора аварії.

   Чоловікові, на протязі всього часу за фальшивими документами, державою було нараховано пенсію сумою більше  200 тисяч гривень. Також йому було надано пільги на оплату по комунальним послугам, а також знаходився в черзі для одержання однокімнатної квартири в мальовничому Криму.

   За даним фактом порушено кримінальну справу, стоїть питання, який запобіжний захід обрати для громадянина. За підробку документів чоловікові світить від 3 до 8 років «відпочинку за гратами».  

   Інформація надана за матеріалами сайту http://svit24.net

   Фото  з сайту http://yozhik.hiblogger.net/Создан 18 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок