Ника-Аудита

В результаті нестабільності світового фінансового ринку страждає банківський сектор
   За показниками рейтингового агентства Fitch знизились рейтинги шести впливових світових банків, а саме – двох  американских Bank of America та Goldman Sachs, французького  BNP Paribas, німецького Deutsche Bank, британського Barclays та швейцарського Credit Suisse.

   Вплив на рейтинг зумовила нестабільність банківського сектора в загалі, та тим, що великі кредитні організації більш вразливі до коливання світового фінансового ринку.

   Слід вказати на те, що рейтингові агентства надають регулярну звітність, що до зниження рейтингу великих банків світу, такі дії проводять в результаті побоювання збільшення боргової кризи в європейській зоні.

   У листопаді 2011 року міжнародним рейтинговим агентством Moody’s Investors Service було збережено негативний прогноз для банківської системи України.  

   Інформація надана за матеріалами сайту http://tsn.ua/

   Фото з сайту http://finweek.info/

 Создан 16 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок