Ника-Аудита

За даними експертів падіння гривні не врятує навіть урожай
   За останні декілька місяців підтримку економічних показників в Україні надає великий урожай. Саме завдяки йому призупинено сильне уповільнення темпів збільшення експертно-орієнттовних галузей.

   Але добрих показників с/г сектора мабуть не вистачить для того, аби зберегти активність економіки на тому рівні, щоб компенсувати в найкоротші строки ослаблення зовнішнього попиту.

   Повідомлення надійшло від прес-служби компанії «Трійка Діалог».

   Беручи до уваги слова аналітиків, інфляція іде на спад, але за умови зростаючого дефіциту рахунків поточних операцій поняття стабільності гривні залишиться під питанням, а ліквідність на грошовому ринку скоротилась.  

   За даними експертів, становище платіжного балансу держави за останній період погіршився через декілька причин: послабився попит на метал, швидкими темпами пройшло зростання імпорту на фоні помітного внутрішнього попиту та збільшення цінової політики блакитного палива, та значного скорочення припливу закордонного капіталу.

   Інформація надана за матеріалами сайту  http://gazeta.ua/

   Фото з сайту http://www.torange.ru/Создан 14 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок