Ника-Аудита

В Україні виробляють не якісні іграшки




   Кожна друга іграшка в Україні не відповідає  відповідним нормам.

   Про це свідчать результати перевірки, яка проводилась з січня по листопад місяць 2011 року, про це повідомив на брифінгу голова Державної інспекції з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов.

   Аналізуючи сказане посадовцем, з цілю перевірки було проаналізовано понад 100 тисяч іграшок, в результаті 55% відсотків з них не відповідають відповідним нормативним документам. Тобто це кожна друга іграшка.

   Крім того, він повідомив, що на сьогоднішній день проходять перевірку якості різдвяні іграшки, результати якої будуть оголошені в кінці цього або початку наступного року.

   Нагадаємо, що сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров дав настанову першому віце-прем'єр-міністру економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєву, терміново підготувати зміни в законодавстві, що до забезпечення  якісної продукції на ринку України.

   Інформація надана за матеріалами сайту  http://News.siteua.org/

   Фото з сайту http://woman.md



Создан 14 дек 2011



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________





Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок