Ника-Аудита

Україною в 2011 році зібрано рекордний урожай зернових
   Виробництво зернових культур в 2011 році перевищило 55 мільйонів тонн. Україна в 2011 році зібрала рекордний врожай зернових.

   Така інформація надійшла від міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнука. Чиновник підкреслив, що в 2011 році, українські фермери досягли середніх показників урожайності 38 центнер з гектар.

   Важливо зазначити, що з кукурудзи, врожайність більше 34 центнер на гектар, таким чином, перевершуючи 20% показників минулого року. У 2010 році виробництво зернових культур в Україні зменшилось порівняно з попереднім роком на 14,7% і склав 39.27 мільйонів тонн.

   Варто згадати, що в історії незалежної України рекордний урожай зернових був в 2008 році, коли вдалось зібрати 53.29 мільйонів тонн. Крім того, 50-мільйонний урожай удалось зібрати у 1990 році, коли випущено 51.01 мільйонів тонн.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://ura-inform.com

   Фото з сайту http://agro-new.ru/Создан 13 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок