Ника-Аудита

Для Волги поточний рік закінчиться судом
   29 грудня 2012 року у приміщені суду Шевченківського району міста Києва, пройде перше слухання справи, що стосується Василя Волги, який займав посаду голови Державної комісії по регулюванні ринків та фін. послуг.

   Повідомлення надійшло від прес-служби «Союз лівих сил».

   Передбачається, що представником Генеральної прокуратури буде висунуто офіційне звинувачення та суддя назначить дату наступного засідання.

   Вологда був затриманий 19 липня 2011 року, на наступний день судом прийнято рішення по триманні його під вартою на протязі двох місяців.

   25 липня 2011 року Президентом України Віктором Януковичем було звільнено В.Вологду за порушення присяги державного службовця.

   Відносно Вологди порушена кримінальна справа за ст.368 ч.3 Кримінального кодексу України по підозрі отримання хабара сумою 500 тисяч гривень.

   Крім цього, 12 вересня 2011 року Генеральною прокуратурою України додала в рахунок Вологда ще одну кримінальну справу по розтраті майна в результаті того, що його водій одержував в 2010 році заробітну плату  головного фахівця одного з відділів Державно-фінансових послуг.   

   Інформація надана за матеріалами сайту http://www.expres.ua/

   Фото з сайту http://ppsls.org.ua/Создан 11 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок