Ника-Аудита

Верховною Радою України відмовлено продовжувати строк мораторію на продаж землі
    У Верховній Раді України  відмовили у прийнятті закону на продовження мораторію  продажу землі  сільськогосподарського призначення до 2013 року. За такий законопроект, у п'ятницю, проголосувало лише 32 народних депутата.

    У свою чергу, Володимир Литвин, який займає посаду голови Верховної Ради, доручив профільному комітету підготувати розгляду цього питання в наступному пленарному засіданні, яке відбудеться на наступному  тижні.

    Раніше Литвин заявляв, що Верховна Рада України повинна прийняти окреме рішення про створення мораторію на продаж землі в 2012 році. 

   Як повідомлялося, законопроект про ринок землі передбачає, що в результаті його прийняття, він вступить в силу з 1 січня 2013 року. Депутати, які обговорювали законопроект, зазначили, що мораторій на продаж земель с/г призначення, має бути продовжений до того моменту, коли  вступить в силу закону ринку землі.

   Як відомо, на даний час в Україні діє мораторій на продаж землі до 1 січня 2012 року.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://podrobnosti.ua

   Фото з сайту http://most-dnepr.info/Создан 09 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок