Ника-Аудита

Харківська влада в цьому році «закатає» в асфальт 140 мільйонів гривень
   Для реконструкції  та капітального ремонту дорожньої мережі у Харкові в 2011 році, з міського бюджету виділено 138.8 мільйонів гривень. Повідомлення надійшло від директора департаменту будівництва і господарства міської ради Володимер Чумаков, повідомляє прес-служба міської ради.

  Чиновник відзначив, що в цьому році для реконструкції доріг з міського бюджету виділено 106,3 мльйона гривень на капітальний ремонт - 32,5 мільйони гривень.

   Крім того, з коштів державного бюджету фінансуються реконструкції дорожньої мережі на суму 28,9 мльйонів гривень, капітальний ремонт - 25,1 мільйонів. грн.

  Серед підрядників, які виконують роботу по реконструкції та капітального ремонту дорожнього покриття - ТОВ «АСП-Трансбуд», ТОВ «Аеродорстрой», ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком», КП «Дорремстрой», ТОВ «Паркинг+» ОДО «Спецстрой-3». ТОВ «Южспецстрой».

   Як відомо, Володимер Чумаков - засновник ТОВ "Паркинг +". У січні 2010 року він був призначений спільне радником мера Генадія Кернеса з питань ЖКХ.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://glavnoe.ua/

   Фото з сайту http://www.zastavki.comСоздан 08 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок