Ника-Аудита

Землі, великої площі, що використовуються не в сільськогосподарських цілях, будуть обкладатися податком на розкіш
   Про це повідомила Світлана Воробей – експерт Міністерства праці та соціальної політики, ратник С. Тігіпко. За її словами, в першому варіанті законопроекта про податок на розкіш говорилося про те, що податком обкладалися землі загальною площею від 0,5га, однак, в процесі обговорення з Держземагенством та органами місцевого самоврядування було прийнято рішення про диференційований підхід в залежності від методів  приватизації.

    За словами ратника міністра, в селах податками будуть обкладатися землі, які не використовуються в сільськогосподарських цілях, розміром більше 0,75 га, в селищах – 0,4 га (більше 3 соток), в містах ця норма становитиме – 0,3 га.

     Окремо С. Воробей зупинилася на земельних ділянках Конча-Заспи: якщо великі наділи землі в селищі використовуються в цілях садівництва, як це було заплановано спочатку, вони не будуть обкладатися податком. А от якщо на ділянці зведено великий будинок, площа якого перевищує 400м2 , то всю ділянку з будовами буде обкладено податком.

   Інформація подана за матеріалами сайту http://www.golosua.com

   Фото з сайту http://finance.obozrevatel.comСоздан 02 дек 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок