Ника-Аудита

За 550 тисяч гривень намагалися реалізувати реєстр виборців
   28 листопада 2011 року працівниками Служби безпеки України під час проведення операції під назвою «на гарячому» затримано двох осіб, які представляли інтереси консалтингової компанії міста Київ та намагались роздобути «Державний реєстр виборців» загальнодержавного масштабу.

Повідомлення надійшло від прес-служби Служби безпеки України.

   Крім цього, правопорушник мали на меті реалізувати відомості, які відносяться Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також інформацію. Яка стосується представників органів державної влади.

   За дані, які зберігались на дисках злочинці хотіли 550 тисяч гривень.

   В ході проведення оперативних дій виявлено, що вищевказана інформація надходила від «своїх людей» з установ та організацій столиці.

   В ході обшуку, який проводився СБУ в приміщенні офісу підприємства, вилучено сервер, котрий використовувався особами комерційної структури в цілях зберігання та тиражування баз даних дорожньої автомобільної інспекції,  Держ служби статистики, Державної податкової адміністрації України, баз банківських установ, установ по охороні здоров’я та магнітні переносні пристрої з конфединційною інформацією.

   На даному етапі проводяться експертні досліди вилучених предметів, по їх результатам буде порушено кримінальну справу за статтею 361-2 Кримінального кодексу України.

   Інформація надана за матеріалами сайту  http://zaxid.netСоздан 29 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок