Ника-Аудита

За словами губернатора роздано 300 тисяч гривень голодуючим
   Донецькою обласною радою виділено триста тисяч гривень для матеріальної підтримки чорнобильцям.

   Повідомлення надійшло від губернатора Донецької області Андрія Шишацького, коментуючи процес підписання меморандуму Донецькою обласною державною адміністрацією та обласною організацією під назвою «Союз Чорнобиль України».

   За словами Шишацького, за проханням представників голодуючих, Донецькою обласною радою виділено триста тисяч гривень, в наслідок чого більше семи десяти осіб голодуючих отримали   фінансову допомогу від трьох до чотирьох тисяч гривень на особу.

   Як стало відомо, Донецькою обласною державною адміністрацією та обласною організацією «Союз Чорнобиль України» укладено меморандум, який передбачає собою взаємну співпрацю. Сталась ця подія у понеділок.

   Чорнобильці в місті Донецьк голодують з чотирнадцятого листопада, причина такого явища – виплата законної пенсії та зустрітись з Миколою Азаровим, який займає посаду прим’єр-міністра України.

   Прикра подія трапилась 27 листопада під час проведення ліквідації акції декількома підрозділами Міністерства внутрішніх справ вечірнім часом в Донецьку помер сімдесяти річний шахтар-інвалід Генадій Конопльов.

   Інформація надана за матеріалами сайту  http://www.pravda.com.ua

   Фото взято з сайту http://nashemisto.if.uaСоздан 28 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок