Ника-Аудита

Сімферопольські боксери виграли Кубок України

У Севастополі в центрі фізичного здоров'я населення, під назвою "Спорт для всіх" закінчився Кубок України з боксу, в боротьбі за  який приймали участь п’ять збірних команд в кількості дев’яносто п’яти спортсменів.

Одержавши чотири впевнених перемоги, перше місце посіла команда «Україна», за яку виступали чотири боксери із Сімферополя: в ваговій категорії до 49 кг Емір Набієв, до 60кг Лема Айдаров, до 75кг- Олександр Коптєв та в категорії до 81 кг Андрій Лапін.

Разом з товаришами по команді з інших міст України, вони здобули перемогу над командою «Колос» з рахунком 22:18, «Спартак» - 18: 16, "Збройні сили" - 28: 11, «Міністерство освіти та науки»  - 25: 14 та завоювали золоті чемпіонскі медалі.