Ника-Аудита

Псевдо-даішник затриманий у Миколаєві
    У місті Миколаєві було затримано правопорушника, котрий представлявся робітником Державної автомобільної інспекції та требував гроші з водіїв.

   Затримання проводилося оперативними працівниками міліції, правопорушника доставлено до Центрального відділу міліції. Схопили «даішника» на одній із вулиць Миколаєва, де «працював» чоловік, на ньому був формений одяг працівника ДАІ та відсутній жетон.

   Правопорушником виявився 28-річний мешканець Миколаївської області, який на даний час не працював, і таким способом вирішив заробляти на прожиток. Форма працівника Державної автомобільної інспекції придбана через мережу Інтернет. Із бланка, який є сувенірним і знаходиться у вільному продажі, підробив посвідчення працівника міліції, яке саме по собі не схоже на оригінал.

   На поясі чоловіка знаходилась кобура, в якій була запальничка-пістолет.

   По даним фактам порушена кримінальна справа за ознаками злочину передбаченого статтею 353 частиною 2 Кримінального кодексу України.

   Також з’ясувалось, що правопорушник схожий на грабіжника, який «гастролював» по території міста. На даний час проводяться слідчі дії, проходить встановлення інших епізодів його злочинної практики.

   Інформація надана за матеріалами сайту http://vidgolos.com

  Фото http://www.torange.ru

 

 Создан 28 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на адрес сайта www.nika-audita.io.ua
оплата за показы BodyClick.net - тизерная партнерка
WMmail.ru - сервис почтовых рассылок